Wielkość czcionki:
  • A  A  A  A  
Wielkość czcionki:
  • A  A  A  A  

„Wiem, że Ty jesteś”. Apel dla klas 1-3 z okazji Świąt Wielkanocnych.

Aby wprowadzić społeczność szkolną w czas obchodów Świąt Wielkiej Nocy, 25 marca odbył się uroczysty, przedświąteczny apel adresowany do uczniów klas 1-3. Przedstawiciele małego Samorządu Uczniowskiego – Maja Sambor i Alan Bryg, powitali Dyrekcję Szkoły w osobach: pani wicedyrektor Moniki Reczek oraz pani wicedyrektor Edyty Grabarz, proboszcza parafii Miłosierdzia Bożego w Brzesku księdza Wojciecha Wernera,  przewodniczącą Rady Rodziców panią Katarzynę Martykę, a także przybyłych uczniów, rodziców i nauczycieli.

       Jako pierwsza głos zabrała pani wice

dyrektor Monika Reczek, która życzyła całej społeczności szkolnej zdrowia, pomyślności oraz autentycznej radości płynącej ze Zmartwychwstania Pańskiego. Ksiądz proboszcz W

ojciech Werner przekazał również życzenia oraz podkreślił niezwykłość i ważność Święta Zmartwychwstania Pańskiego. W imieniu Rady Rodziców szkoły pani Katarzyna Martyka przekazała wszystkim obecnym życzenia zdrowia i radosnego świętowania w gronie najbliższych. 

 

       Część artystyczną apelu przygotowała klasa 2a. Obecni na tym wydarzeniu mogli zobaczyć występ drugoklasistów zaprezentowany w formie teatru cieni. Przedstawiał on sceny z życia i nauczania Pana Jezusa, a także najważniejsze prawdy związane z Jego Męką, śmiercią i Zmartwychwstaniem. Całość występu uzupełniała piękna oprawa muzyczna. Wsparcie w przygotowaniach do przedstawienia udzielił pan Andrzej Gicala, który prowadził w klasie cotygodniowe zajęcia muzyczno-ruchowe w ramach projektu „Twórcza edukacja”.

 

Skip to content