Wielkość czcionki:
  • A  A  A  A  
Wielkość czcionki:
  • A  A  A  A  

Świąteczny kiermasz prac uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej

W dniach 11-15 marca 2024r. w naszej szkole po raz kolejny gościł kiermasz wielkanocny przygotowany przez zaprzyjaźniony Warsztat Terapii Zajęciowej w Brzesku. Stoiska sprzedaży zlokalizowane były w czytelni szkolnej, a także w pobliżu wejścia do przedszkola i na jego terenie. W sprzedaż zaangażowali się uczniowie z klasy 3c, a także ich starsi koledzy z klasy 7a, 7e oraz 8a.

Wykonane ręcznie prace, a wśród nich palmy wielkanocne, kartki świąteczne, stroiki, wieńce, wiosenne króliczki, kurczaczki, jajka, znalazły swoich właścicieli.

            Bardzo dziękujemy każdej osobie, która odwiedziła na kiermasz, zarówno uczniom, pracownikom szkoły, jak i rodzicom. Odzew był bardzo pozytywny, co zawsze bardzo cieszy. Zebrane podczas kiermaszu pieniądze Warsztat Terapii Zajęciowej przeznaczy na społeczną rehabilitację swoich uczestników.

Skip to content