Wielkość czcionki:
  • A  A  A  A  
Wielkość czcionki:
  • A  A  A  A  

I Festiwal Przedszkoli Samorządowych – ZAPRASZAMY

Burmistrz Brzeska Tomasz Latocha zaprasza na I Festiwal Przedszkoli Samorządowych, który odbędzie się 2 marca w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Brzesku. Jest to pierwsze w historii gminy wydarzenie zorganizowane z myślą o rodzicach i ich dzieciach wkraczających w wiek przedszkolaka. 

Będzie to znakomita okazja do zaprezentowania swojej oferty przygotowanej przez 11 publicznych przedszkoli działających na terenie gminy Brzesko. Rodzice i ich dzieci wezmą udział w najeżonej atrakcjami giełdzie, pomocnej w dokonaniu wyboru placówki, z którą chcieliby się związać na najbliższych kilka lat.

Festiwal rozpocznie się 2 marca o godzinie 10.00. i potrwa do godziny 13.00. Zainauguruje go artystyczny występ w wykonaniu „zawodowych” przedszkolaków. Każda placówka będzie miała do dyspozycji odrębne stanowisko, przy którym będzie można zapoznać się z kompletnymi propozycjami. Rodzice znajdą czas i miejsce, by podczas rozmów z dyrektorami przedszkoli i wychowawcami otrzymać wyczerpujące informacje na temat programów edukacyjnych, zajęć uzupełniających i wszelkich działań związanych z rozwojem swoich pociech. Same dzieci na nudę nie będą mogły narzekać. Organizatorzy przygotowali bogaty i atrakcyjny program festiwalu, w którym między innymi przewidziano mnóstwo zabaw i konkursów. Jedną z atrakcji będzie ciesząca się dużą popularnością fotobudka 3D. W tłumie uczestników giełdy (zakładamy, że zainteresowanie wydarzeniem będzie duże) przewijać się będą znane postacie bajkowe, w które można też będzie się przebrać samemu. Wszystkie dzieci na wstępie otrzymają specjalną zakładkę do książki, na której będą zbierać pieczątki i naklejki potwierdzające zwiedzenie wszystkich 11 stanowisk. Każdy malec, który skompletuje wszystkie takie „potwierdzenia”, otrzyma nagrodę-niespodziankę ufundowaną i wręczoną przez burmistrza Brzeska Tomasza Latochę, głównego pomysłodawcę i organizatora festiwalu.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

https://www.brzesko.pl/aktualnosc/87209,i-festiwal-przedszkolakow

Skip to content