Wielkość czcionki:
  • A  A  A  A  
Wielkość czcionki:
  • A  A  A  A  

CHARYTATYWNE JASEŁKA DLA KAROLA Z 6B

Jeden z naszych uczniów – Karol z klasy 6b uległ wraz z mamą tragicznemu wypadkowi na autostradzie. Niespodziewanie łoś wpadł na ich samochód, wskutek czego oboje ucierpieli. Niestety najbardziej Karol🥺. Doznał m.in. poważnych obrażeń głowy i stracił wzrok. Jest nadzieja na częściowe uratowanie chociaż jednego oka. W geście solidarności i wsparcia dla chłopca i jego rodziny nasze szkolne koło teatralne STONOGA wraz z nauczycielami i pracownikami szkoły oraz Grupą Teatralną GT z Parafii Miłosierdzia Bożego będzie wystawiać Radosne Jasełka “Na szczęście, na zdrowie”, na których do kapelusza będą zbierane datki na leczenie. 

Spektakle już dzisiaj w sali przy Parafii Miłosierdzia Bożego o 16.00 i 18.00,

a następnie we wtorek 23.01.2024 o godz. 17.00 w szkole

oraz w sobotę 27.01.2024 o godz. 18.00 w sali przy parafii. 

Gorąco zapraszamy na występ i zachęcamy do wsparcia naszej zbiórki! 

 

Skip to content