IX SZKOLNE DNI INTEGRACJI – TAK DZIAŁALIŚMY !!!!!

W dniach 11- 15 grudnia w Naszej Szkole odbywały się już po raz dziewiąty Szkolne Dni Integracji pod hasłem „Wszyscy jesteśmy wyjątkowi”. Piosenką przewodnią tych dni była „Piosenka o pomaganiu” Małej Orkiestry Dni Naszych. Uczniowie i przedszkolaki pięknie ją odśpiewali na rozpoczęcie i zakończenie Dni Integracji. Oglądaliśmy filmy, które pokazywały jak ważne jest poznanie drugiego człowieka, zanim się go oceni. Młodsi uczniowie mieli możliwość sprawdzić się ruchowo pokonując przygotowany wcześniej tor przeszkód. W świątecznej atmosferze wszyscy malowaliśmy wytłoczki po jajkach, z których powstały piękne 4 duże choinki na korytarzach. Pamiętając, jak ważne są w święta życzenia, wykonywaliśmy kartki świąteczne dla innej klasy, którymi ozdobiliśmy drzwi  oraz mniejsze, które będą przekazane dla różnych instytucji w Brzesku oraz szkół i przedszkoli. To był dla Nas WAŻNY CZAS.