Wielkość czcionki:
  • A  A  A  A  
Wielkość czcionki:
  • A  A  A  A  

Światowy Dzień Pluszowego Misia

27.XII.2023 wszystkie przedszkolaki uczestniczyły w uroczystych obchodach ,,Światowego Dnia Pluszowego Misia.” Każde dziecko przybyło do przedszkola ze swoim ulubionym misiem. Misie duże, małe, w kratkę, brązowe, białe i nawet niebieskie odwiedziły tego dnia nasze przedszkole. W tym dniu na przedszkolaki czekało wiele atrakcji. Zostały zaproszone na przedstawienie ,,Święto Pluszowego Misia” przygotowane przez dzieci z grupy Pszczółek. Kolejnym punktem były zajęcia sportowe z misiami na sali gimnastycznej. Dziękujemy Pani Renacie Rożkowicz oraz wszystkim uczniom za pomoc
w bezpiecznym przeprowadzeniu zajęć sportowych. Wswoich salach dzieci poznały historię narodzin pluszowego misia oraz ideę święta najpopularniejszej dziecięcej zabawki. Następnie uczniowie prezentowali swoje ulubione misie, uczestniczyli w grach i zabawach.

 

Skip to content