Wielkość czcionki:
  • A  A  A  A  
Wielkość czcionki:
  • A  A  A  A  

Podsumowanie zbiórki darów dla zwierząt „OD NAS PAKA DLA ZWIERZAKA”

W dniach od 16.10. do 27.10. 2023

r. przeprowadzono  w naszej szkole akcję charytatywną w ramach corocznego projektu „Od nas paka dla zwierzaka”, mającą na celu pomoc bezdomnym zwierzętom lub zwierzętom przebywającym w schroniskach. W ramach projektu przeprowadzono zbiórkę darów rzeczowych na terenie naszej szkoły na rzecz Schroniska Dla Bezdomnych Zwierząt w Borku  oraz dla Brzeskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt „Pomóż Mruczkom”.

Podczas całej zbiórki zebrano: 

  • 140 kg suchej karmy dla psów;
  • 69 kg mokrej karmy dla psów;
  • 76 szt. smakołyków dla psów i dla kotów;
  • 54 szt. akcesoriów dla psów i kotów (poduszki, legowiska, koce, szelki, obroże, smycze, miski, szczotki, szampony, zabawki itp.)

Dary w całości przekazano wyżej wymienionym instytucjom.

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom: uczniom, rodzicom, pracownikom szkoły, którzy wsparli tę szlachetną inicjatywę. Podziękowania kierujemy także do wolontariuszy z klas 7a i 7b, którzy pomogli akcję  zorganizować i przeprowadzić. 

 

Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY!

Skip to content