Wielkość czcionki:
  • A  A  A  A  
Wielkość czcionki:
  • A  A  A  A  

“Biało-czerwona, dzielna i piękna” – Przedszkolaki uczciły 105 rocznicę odzyskania niepodległości.

8 listopada na holu przedszkola odbyła się podniosła uroczystość. Przedszkolaki z grupy 4-latków – Lisków zaprosiły dyrekcję, nauczycieli, wszystkich przedszkolaków, swoich rodziców, kolegów i koleżanki z klasy 1 “a” na akademię z okazji 105 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. 

Tańcem z biało-czerwonymi chusteczkami do muzyki Chopina “Liski” wprowadziły wszystkich zebranych w podniosły nastrój. W deklamowanych wierszach i piosenkach opowiedziały za co kochają swoją ojczyznę. Nie zabrakło patriotycznych piosenek, oraz wierszy o naszych narodowych symbolach. Na koniec wszyscy wspólnie odśpiewaliśmy 4 zwrotki hymnu. Wszystkie grupy otrzymały również pamiątkowe biało czerwone flagi.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Skip to content