Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2023/24

Dobiegł końca czas wakacyjnego odpoczynku, teraz przed uczniami pełen wyzwań nowy rok szkolny. Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzesku wraz z rodzicami, Dyrekcją,
gronem pedagogicznym i przybyłymi gośćmi: Burmistrzem Brzeska – Panem Tomaszem Latochą i Dyrektorem Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu – Panią Urszulą Białką, powitali
nowy rok szkolny 2023/2024 podczas uroczystej inauguracji, która odbyła się w poniedziałek 4 września. Niech dla nas wszystkich będzie to czas nowych możliwości.
W tym dniu życzymy Wam uczniowie samych sukcesów, wytrwałości i radości ze zdobywania wiedzy. Z takimi życzeniami zwrócił się do społeczności szkolnej Pan Burmistrz przekazując uczniom wspaniały prezent – figury szachowe, którymi podczas przerw uczniowie będą mogli grać na szachownicy w szkolnym atrium. Jest to wspaniałe połączenie zabawy i rozwijania sprawności intelektualnej.