Wielkość czcionki:
  • A  A  A  A  
Wielkość czcionki:
  • A  A  A  A  

Podsumowanie zbiórki baterii

Zbiórki surowców wtórnych: baterii

w roku szkolnym 2022/2023 – podsumowanie.

Ochrona środowiska to temat, w który inwestujemy kilkudziesięciu lat działalności świetlicy szkolnej. Naszą misją jest edukacja i troska o środowisko. Mając świadomość, jak ważne jest podnoszenie świadomości ekologicznej najmłodszych, od lat organizujemy i wdrażamy akcje edukacyjne dla dzieci i młodzieży oraz realizujemy tematykę z zakresu edukacji ekologicznej na Naszych zajęciach.

Jedną z nich jest zbiórka zużytych baterii. Taka akcja trwała w Naszej Szkole od 10 października 2022r. do 31 maja 2023r. Cieszyła się ogromnym powodzeniem i zaangażowaniem zarówno uczniów, ich rodziców, nauczycieli i innych pracowników Naszej placówki, czego dowodem jest zebrana ilość tego surowca wtórnego w wadze 692,5kg. Ogromnie dziękujemy Wszystkim biorącym udział w tej akcji.

 W ramach tej zbiórki, szczególnie doceniliśmy uczniów, którzy przynieśli największą liczbę baterii, przyznając im nagrody.

KLASY I – III:

1 miejsce Zuzanna Biel kl. 3d

2 miejsce Bartłomiej Pacura kl. 2a

3 miejsce Bartłomiej Okas kl. 3c

Wyróżnienia:

Gabriela Szwed kl. 1d

Emilia Szwed kl. 3d

Jan Łabno kl. 1e

Alan Bryg kl. 2c

Mikołaj Zydroń kl. 2a

Jakub Kiwior kl. 2b

KLASY IV – VIII:

1 miejsce Krzysztof Pytka kl. 8c

2 miejsce Dorota Dumieńska kl. 4b

3 miejsce Gabriela Wiatr kl. 5c

                                          Damian Zdebski kl. 4f

Wyróżnienia:

Aniela Reczek kl. 4c

Samuel Stec kl. 4c

Nikodem Bartnicki kl. 5a

Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy i już dziś zachęcamy do ponownej zbiórki, którą rozpoczniemy wraz z nowym rokiem szkolnym 2023/2024.

Wychowawcy świetlicy szkolnej

 

 

 

 

 

 

 

Skip to content