26 marca wolontariusze z naszej szkoły odwiedzili zaprzyjaźniony Warsztat Terapii Zajęciowej w Brzesku. Wizyta stała się okazją do zwiedzenia tego miejsca i obejrzenia wszystkich pracowni, w których na co dzień powstają dekoracje, ozdoby, ceramiczne dzieła, obrazy i inne przedmioty pięknie i starannie wykonane. Młodzież miała okazję porozmawiać z uczestnikami, zobaczyć ich codzienną pracę, a także przyjrzeć się teatralnym próbom do spektaklu, który warsztat pieczołowicie przygotowuje.
Dziękujemy za serdeczne przyjęcie, wartościowe spotkanie i mile spędzony czas.
Zdjęcia dołączone do tekstu udostępniamy dzięki uprzejmości WTZ w Brzesku




