Wielkość czcionki:
  • A  A  A  A  
Wielkość czcionki:
  • A  A  A  A  

NA POCZĄTEK… ZŁOTY MEDAL!!!

Po raz kolejny Mistrzostwem Małopolski rozpoczynamy sportowe zmagania w nowym roku szkolnym! 10 października 2024 r. na lotnisku w Nowym Targu, nasze dziewczęta startujące w kategorii Igrzysk Dzieci, trzeci raz z rzędu stanęły na najwyższym stopniu podium. Rywalizacja toczyła się w sztafetowych biegach przełajowych na dystansie 800 metrów.

Ze złotego medalu cieszyły się:

Aleksandra Cieśla

Barbara Gałek

Natasza Zawada

Hanna Ludew

Amelia Wąs

Oliwia Mardoń

Dorota Dumieńska

Zuzanna Gorla

oraz ich opiekunowie Renata Rożkowicz i Marcin Gromadzki.

Po drodze do Nowego Targu nasze reprezentantki wygrały gminne eliminacje w Brzesku, następnie zwyciężyły w zmaganiach na szczeblu powiatowym w Czchowie.

W tej konkurencji biegowej, dla mistrzyń i mistrzów swoich województw przewidziano Mistrzostwa Polski, które 25 października br. odbędą się w Tomaszowie Lubelskim. Trzymamy kciuki!


 

Skip to content