Wielkość czcionki:
  • A  A  A  A  
Wielkość czcionki:
  • A  A  A  A  

XXI Ogólnopolski Konkurs Poetycko-Plastyczny „Błogosławiona Karolino, świeć nam przykładem…” – wyróżnienia

22 maja 2024 r. w Sanktuarium Błogosławionej Karoliny Kózkówny w Zabawie odbyła się uroczysta gala laureatów, podczas której ogłoszono wyniki XXI Ogólnopolskiego Konkursu Poetycko-Plastycznego „Błogosławiona Karolino, świeć nam przykładem…”. Wydarzenie to zostało zorganizowane przez Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej w Tarnowie oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Radłowskiej, a objęte Patronatem Honorowym Małopolskiego Kuratora Oświaty oraz Patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego – Witolda Kozłowskiego. Niezmiernie miło jest nam poinformować, że uczennice naszej szkoły Anna Cabała i Katarzyna Gurgul z klasy 6c zostały wyróżnione w konkursie plastycznym. Zadaniem uczestników było wyrażenie za pomocą dzieła plastycznego lub poetyckiego własnych refleksji związanych z hasłem przewodnim tegorocznej edycji „Uczestniczymy we wspólnocie kościoła”. Dziewczęta przygotowały prace plastyczne pod kierunkiem księdza Marcina Minorczyka, który od kilku lat w naszej szkole rozpowszechnia tę wspaniałą opowieść o życiu i męczeństwie heroicznej nastolatki, która powinna być wzorem dla współczesnej młodzieży. Serdecznie gratulujemy uczestniczkom tegorocznej edycji zmagań i życzymy dalszych sukcesów! 
 
Skip to content