Wielkość czcionki:
  • A  A  A  A  
Wielkość czcionki:
  • A  A  A  A  

” Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym na wesoło”

– pod takim hasłem do wspólnej zabawy promującej bezpieczeństwo, 20 mają 2024 roku najmłodszych uczestników zaprosiła Pani dyrektor Dorota Wójcik z Publucznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Mikołaja Kopernika wraz z Policjantami z Wydziału Drogowego w Brzesku. Z naszego Przedszkola grupa starszaków z wychowawcami Pania Dorotą  Zych-Witowską i Pania Edytą Klimek uczestniczyła w turnieju. Zadaniem wszystkich Przedszkolaków było również samodzielne przygotowanie nietypowych znaków drogowych, ktore podlegały ocenie i znak “Nakaz uśmiechu” przedstawiony przez Liliannę został wyróżniony spośród innych prezentacji. Najmłodsi  uczestnicy zaskakiwali wiadomościami z zakresu przepisow ruchu drogowego, a na wszystkie pytania odpowiadali celująco. W turnieju wszyscy świetnie sie bawili, nie bylo wygranych i przegranych.
Turniej zakończył się wręczeniem dyplomów i nagród a wrażenia  na pewno zapiszą  sie na dlugo w pamięci Przedszkolaków.
Skip to content