Wielkość czcionki:
  • A  A  A  A  
Wielkość czcionki:
  • A  A  A  A  

Opiekunki SKO  na uroczystej  gali w Warszawie

    Kolejny duży sukces odniosła nasza Szkolna Kasa Oszczędności w Ogólnopolskim Konkursie SKO dla szkół i nauczycieli za rok szkolny 2022/2023. W konkursie należało wykazać się całorocznymi działaniami związanymi między innymi z edukacją ekonomiczną, popularyzacją SKO i prowadzeniem bloga na platformie Szkolne blogi.pl

    Szkoła zdobyła nagrodę II stopnia, a opiekunki SKO Ewa Bukowicz i Iwona Haber odebrały srebrne odznaki w dowód uznania za zaangażowanie w realizowanie założeń programu SKO, korzystanie z opracowanych i udostępnianych przez Bank PKO BP nowości edukacyjnych, a także wdrażanie autorskich pomysłów.

     Uroczysta gala podsumowująca konkurs odbyła się w zabytkowym budynku Ufficio Primo w Warszawie – perełce polskiej architektury powojennej. Nagrody wręczała pani Małgorzata Kocoń – dyrektor Biura Młodego Klienta w Banku PKO BP.

    Gala była ucztą intelektualną  oraz ciekawym doznaniem artystycznym. Na scenie można było usłyszeć niesamowitą mówczynię Magdalenę Bigaj – twórczynię i prezeskę Fundacji Instytutu Cyfrowego Obywatela oraz autorkę książki pt. „Wychowanie przy ekranie”, która w bardzo interesujący sposób opowiadała o higienie cyfrowej i wpływie mediów na zachowanie człowieka oraz pracę mózgu. Wystąpił również Wiceprezes PKO TFI Grzegorz Chłopek, który zaprezentował wykład  o zarządzaniu finansami z perspektywy dzieci i dorosłych.

     Całość zwieńczył piękny i wzruszający koncert piosenkarki Natalii Kukulskiej, której na gitarze akompaniował Artur Twarowski.  Wydarzenie poprowadził prezenter telewizyjny – Tomasz Wolny.

Podczas uroczystej kolacji nie zabrakło okazji do wymiany doświadczeń z nauczycielami z całej Polski.

Skip to content