Wielkość czcionki:
  • A  A  A  A  
Wielkość czcionki:
  • A  A  A  A  

Zapraszamy do przedszkola 4 września br.

Szanowni Rodzice.

Przedszkole rozpoczyna pracę 4 września 2023r.  Zarządzenie Burmistrza Brzeska z dnia 30.01.2023

Prosimy o przyprowadzenie dzieci zgodnie z zadeklarowanymi wcześniej godzinami.  Ze względu na trwające prace remontowo – budowlane na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego wejście do przedszkola znajduje się od strony ulicy Czarnowiejskiej  (wejście integracyjne).

Informacje o podziale grupowym, przydzielonym wychowawcy oraz grupie,do której należy dziecko  znajdą Państwo w informacji wywieszonej przy  wejściu do szkoły (od strony ul. Czarnowiejskiej). Szczegółowe informacje dotyczące pracy przedszkola, obowiązującej dokumentacji czy spraw organizacyjnych uzyskają Państwo na zebraniu  z wychowawcami w dniu 1 września br.,o godzinie 16.00.  (sala gimnastyczna pawilon C – dawne gimnazjum).

 

 

Skip to content