Wielkość czcionki:
  • A  A  A  A  
Wielkość czcionki:
  • A  A  A  A  

IX Ogólnopolski Maraton Przedszkolaków “Sprintem do Maratonu”

26 maja 2023 r. nasze przedszkole po raz kolejny wzięło udział w akcji organizowanej przez wydawnictwo “Bliżej Przedszkola” pod hasłem “Sprintem do Maratonu”. 

O 9:45 zebraliśmy się na Orliku obok naszej szkoły. Wszyscy uczestnicy otrzymali numery startowe i o 10:00 rozpoczęliśmy rozgrzewkę.

W biegu uczestniczyły wszystkie przedszkolaki, a także wiele mam, które odpowiedziały na nasze zaproszenie, by w dniu swojego święta razem z nami zadbać o zdrowie i dać dobry przykład swoim pociechom. Swoją obecnością zaszczycił nas również pan Burmistrz Tomasz Latocha, który podarował wszystkim przedszkolakom zdrowe przekąski w postaci pysznych owoców. Biegły razem z nami również panie dyrektor – Ewa Łupińska-Toroń i Monika Reczek, przedstawicielka Rady Miasta pani Barbara Borowiecka, a także przewodnicząca Rady Rodziców pani Katarzyna Martyka. 

Łącznie przebiegliśmy 32 km, a w przyszłym roku mamy nadzieję pobić rekord i przebiec długość maratonu. 

 

no images were found

Skip to content