Wielkość czcionki:
  • A  A  A  A  
Wielkość czcionki:
  • A  A  A  A  

„Z KICIĄ KOCIĄ MALUCHY ZMIENIAJĄ SIĘ W ZUCHY”

CELE PROJEKTU 1. Celem projektu jest propagowanie czytelnictwa wśród najmłodszych przedszkolaków, łagodna adaptacja do warunków przedszkolnych poprzez utożsamianie się z bohaterami książkowymi oraz rozwijanie potencjału poznawczego dzieci. 2. Cele szczegółowe: – zachęcanie dzieci do samodzielnego sięgania po literaturę, – rozbudzanie zainteresowań czytelniczych wśród najmłodszych, – wdrażanie do prezentowania przez dzieci właściwych społecznie postaw oraz zachowań, czytelniczych wśród najmłodszych, – wdrażanie do prezentowania przez dzieci właściwych społecznie postaw oraz zachowań, umiejętnego rozwiązywania problemów, – wspieranie nauczycieli w realizacji zadań dydaktycznych, wychowawczych oraz opiekuńczych – stwarzanie możliwości ogólnego rozwoju dla dzieci i nauczycieli.

Skip to content