Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA nr 2 im. Ignacego Łukasiewicza w Brzesku


-->

Przyrzeczenie harcerskie 2018

W połowie stycznia br. Szczep Drużyn im. Bohaterów Września powiększył się o nowe grono młodych skautów, którzy na uroczystym apelu złożyli przyrzeczenie harcerskie. W obecności świadków, rotę przyrzeczenia odebrała komendantka szczepu phm. Renata Rożkowicz, wręczając nowoprzyjętym krzyże oraz legitymacje harcerskie.

Czytaj więcej...

Szczep Bohaterów Września przekazuje BŚP

W tym roku Betlejemskie Światło Pokoju tradycyjnie trafiło na ręce polskich harcerzy i słowackich skautów. Co roku akcja przybiera inne hasło, tym razem brzmi ono „W Tobie jest Światło”.

Czytaj więcej...

W zdrowym ciele zdrowy Druh II

Mottem przewodnim drugiego turnusu Letniego Biwaku Harcerskiego, który w dniach 21-25 sierpnia 2017 r. odbywał się w ośrodku ZHP w Piaskach Drużkowie było hasło „W zdrowym ciele zdrowy druh II”. Sportowy charakter obozu był kontynuacją zeszłorocznego spotkania pod takim samym tytułem.

Czytaj więcej...


www.sp2brzesko.pl © 2015

Design & Coding: Dawid Kokoszka

 

Publiczna Szkoła Podstawowa nr.2
im. Ignacego Łukasiewicza
ul. Królowiej Jadwigi 18, 32-800 Brzesko
tel.: (14) 686-35-20
(14) 686-35-30
e-mail: szkp2brzesko@onet.pl