Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA nr 2 im. Ignacego Łukasiewicza w Brzesku


Lekkoatleci z PSP2 Brzesko tuż za podium

W ubiegłym tygodniu finałem wojewódzkim w Nowym Targu zakończyły się zmagania młodych lekkoatletów, którzy w ramach Igrzysk Dzieci czyli uczniów urodzonych w roku 2005 i młodszym, rywalizowali w sztafetowych biegach przełajowych. Dziewczęta startowały na dystansie 10 x 800 m, natomiast chłopcy musieli pokonać dystans 10 x 1000 m.

Czytaj więcej...

Szkolna Grupa Pływacka

W minionym roku szkolnym swoją działalność zakończył nowy projekt innowacji pedagogicznej o charakterze programowo - organizacyjnym. Skupiał on w swoich szeregach uczniów klas I-III, którzy w latach 2014-2017 uczęszczali na dodatkowe zajęcia z pływania. Realizatorami innowacji byli mgr Urszula Kural i mgr Marcin Gromadzki, a zamiennie grupę dziewcząt prowadziła mgr Magdalena Mardoń.

Czytaj więcej...

Igor Blecharski Mistrzem Małopolski!

17 maja 2017 roku na lotnisku w Nowym Targu odbyły się Finały Wojewódzkie w biegach przełajowych, zorganizowane przez Małopolski SZS. W ramach IMS, Gimnazjady oraz Licealiady młodzież rywalizowała w biegach drużynowych i indywidualnych.

Czytaj więcej...


www.sp2brzesko.pl © 2015

Design & Coding: Dawid Kokoszka

 

Publiczna Szkoła Podstawowa nr.2
im. Ignacego Łukasiewicza
ul. Królowiej Jadwigi 18, 32-800 Brzesko
tel.: (14) 686-35-20
(14) 686-35-30
e-mail: szkp2brzesko@onet.pl