Ogólne warunki ubezpieczenia

Tabela norma uszczerbku na zdrowiu

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

Zarządzenie w sprawie wprowadzenia Instrukcji przetwarzania danych osobowych w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Brzesku

Funkcję Inspektora Ochrony Danych Osobowych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Brzesku pełni radca prawny Pani Małgorzata Domagała, z którą można kontaktować się pod numerem telefonu 602363561 w dni robocze w godzinach od 8:00 do 15:00 oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

List Ministra Edukacji Narodowej do Rodziców