ZABAWY NA ŚNIEGU

Tyle śniegu nasypało, że aż się zrobiło biało. Więc dzieciaki -  na saneczki! I zjeżdżały - hej! z góreczki Laughing

BĄDŹ ZDRÓW!

W ostatnim czasie naszą grupę odwiedziło aż troje specjalistów zajmujących się zdrowiem. Pani stomatolog wyjaśniła przedszkolakom jak dbać o piękny i zdrowy uśmiech. Pani doktor przyniosła zaś torbę lekarską. Znajdowały się w niej przyrządy związane z jej pracą, które wszyscy oglądali z wielką ciekawością. Natomiast pani pielęgniarka opowiedziała m. in:  jak wykonać zastrzyk a także zademonstrowała jak zrobić opatrunek oraz zmierzyć ciśnienie. Serdecznie dziękujemy naszym gościom za poświęcony czas jak również za cenne informacje i rady.

CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA

Od tygodnia w naszej grupie panuje już świąteczna atmosfera, którą zapoczątkowała wizyta długo wyczekiwanego gościa - Świętego Mikołaja :) Następnie wszyscy razem wykonaliśmy kolorowy łańcuch z papieru którym udekorowaliśmy naszą piękną choinkę. W międzyczasie wzięliśmy także udział w Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek. To był naprawdę wyjątkowy czas...