Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA nr 2 im. Ignacego Łukasiewicza w Brzesku


-->

ZABAWY NA ŚNIEGU

Tyle śniegu nasypało, że aż się zrobiło biało. Więc dzieciaki -  na saneczki! I zjeżdżały - hej! z góreczki Laughing

 

BĄDŹ ZDRÓW!

W ostatnim czasie naszą grupę odwiedziło aż troje specjalistów zajmujących się zdrowiem. Pani stomatolog wyjaśniła przedszkolakom jak dbać o piękny i zdrowy uśmiech. Pani doktor przyniosła zaś torbę lekarską. Znajdowały się w niej przyrządy związane z jej pracą, które wszyscy oglądali z wielką ciekawością. Natomiast pani pielęgniarka opowiedziała m. in:  jak wykonać zastrzyk a także zademonstrowała jak zrobić opatrunek oraz zmierzyć ciśnienie. Serdecznie dziękujemy naszym gościom za poświęcony czas jak również za cenne informacje i rady.

 

CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA

Od tygodnia w naszej grupie panuje już świąteczna atmosfera, którą zapoczątkowała wizyta długo wyczekiwanego gościa - Świętego Mikołaja :) Następnie wszyscy razem wykonaliśmy kolorowy łańcuch z papieru którym udekorowaliśmy naszą piękną choinkę. W międzyczasie wzięliśmy także udział w Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek. To był naprawdę wyjątkowy czas... 

 

 

www.sp2brzesko.pl © 2015

Design & Coding: Dawid Kokoszka

 

Publiczna Szkoła Podstawowa nr.2
im. Ignacego Łukasiewicza
ul. Królowiej Jadwigi 18, 32-800 Brzesko
tel.: (14) 686-35-20
(14) 686-35-30
e-mail: szkp2brzesko@onet.pl