"Mały miś w świecie wielkiej literatury"

Przedstawiciel wydawnictwa szkolno- pedagogicznego 'MAC" włączył się  w projekt "Mały miś w świecie wielkiej literatury", który jest realizowany w naszym przedszkolu. Czytając dzieciom książkę wybraną z naszej biblioteczki.

"Mały miś w świecie wielkiej literatury" (2)

Poszukiwacze wiosny

Przedszkolaki z grupy "Żabek" wybrały się na wiosenny spacer. Szukać pierwszych zwiastuny wiosny. Odkrywcza postawa naszych przedszkolaków pozwoliła nazwać ćwierkające wiosenne ptaki "świerkaczami" ,a skoro żółty motyl to cytrynek dlaczego  zielonego wiosennego motyla nie nazwać od gruszki "gruszek".