Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA nr 2 im. Ignacego Łukasiewicza w Brzesku


-->

Książka moim przyjacielem

Od dnia 04.02.2019 w grupie "Jeżyków" trwała akcja czytania dzieciom bajek przez dorosłych pod hasłem "Książka moim przyjacielem". Mamy jak również babcie stanęły na "wysokości zadania" i niejednokrotnie przeniosły naszych podopiecznych w świat czarów, księżniczek i smoków. Mamy nadzieję że wspólnie udało się nam "zaszczepić" chęć słuchania a w przyszłości samodzielnego czytania ulubionych bajek.

 

www.sp2brzesko.pl © 2015

Design & Coding: Dawid Kokoszka

 

Publiczna Szkoła Podstawowa nr.2
im. Ignacego Łukasiewicza
ul. Królowiej Jadwigi 18, 32-800 Brzesko
tel.: (14) 686-35-20
(14) 686-35-30
e-mail: szkp2brzesko@onet.pl