Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA nr 2 im. Ignacego Łukasiewicza w Brzesku


-->

Kosmos!

W ubiegłym tygodniu grupa Jeżyków odbyła podróż w KOSMOS ;) Na wielkim globusie znaleźliśmy miejsce w którym znajduje się nasze kochane przedszkole!!! :)

Projekt Przyjaciel (Nie) Potrzebnej Książki

Jeżyki przyłączyły się do projektu czytelniczego pt. Przyjaciel (Nie)Potrzebnej Książki. Stworzyły tym samym schronienie dla zapomnianych książek z domowej biblioteki! W związku z tą akcją odwiedzili nas rodzice i pluszowy Miś. Wszyscy przeczytali nam bajki, za co jesteśmy Im bardzo wdzięczni! Pluszak nawet zatańczył z dziećmi i podarował im trochę łakoci.. Dzieci też nie zapomniały o upominku dla Misia.. :) Było wspaniale!

Książka moim przyjacielem

Od dnia 04.02.2019 w grupie "Jeżyków" trwała akcja czytania dzieciom bajek przez dorosłych pod hasłem "Książka moim przyjacielem". Mamy jak również babcie stanęły na "wysokości zadania" i niejednokrotnie przeniosły naszych podopiecznych w świat czarów, księżniczek i smoków. Mamy nadzieję że wspólnie udało się nam "zaszczepić" chęć słuchania a w przyszłości samodzielnego czytania ulubionych bajek.

 

www.sp2brzesko.pl © 2015

Design & Coding: Dawid Kokoszka

 

Publiczna Szkoła Podstawowa nr.2
im. Ignacego Łukasiewicza
ul. Królowiej Jadwigi 18, 32-800 Brzesko
tel.: (14) 686-35-20
(14) 686-35-30
e-mail: szkp2brzesko@onet.pl