Dzień Dziecka

W piątek 31 maja obchodziliśmy Dzień Dziecka w grupie Jeżyków! Śpiewaliśmy, tańczyliśmy, było wspaniale.. Dzieci dostały cudowne upominki! Dziękujemy za tę miłą niespodziankę mamie Maciusia! :) :) :)

Jeżyki i kolejny sukces!

Dnia 30 maja odbył się Powiatowy Konkurs Piosenki Ekologicznej pt. "O przyrodę dbamy i o niej śpiewamy". Grupa Jeżyków odniosła ogromny sukces- zajęła II miejsce! Dzieci otrzymały wspaniałe nagrody. Organizatorem tego wydarzenia była Pani Katarzyna Martyka i Stowarzyszenie "Nasze dzieci". Dziękujemy! :)

Była sobie żabka mała.. :)

W ubiegłym tygodniu poznaliśmy zwierzęta, które są mieszkańcami łąki :) Dzieci świetnie bawiły się przy znanym większości utworze "Była sobie żabka mała".. Szczególnie przypadła im do gustu zabawa z wykorzystaniem szczypców!