Święto babci i dziadka

Ach co to był za dzień... babcie i dziadziusiowie byli zachwyceni naszym występem..... całusków i uścisków nie było końca :)

Ferie :)

Dzieci, które przychodziły w ferie do przedszkola nie mogły narzekać na nudę. Zabawy, tańce, doświadczenia i ulubiona masa solna, to jedne z wielu atrakcji, które czekały na maluchy. Oj działo się... :)

Byliśmy grzeczni! :)

W naszym przedszkolu pojawił się długo oczekiwany gość! Jeżyki przywitały go oklaskami i piosenką. Miłym akcentem spotkania były wspólne zdjęcia z naszym gościem oraz prezenty przez niego podarowane. Na zakończenie Mikołaj życzył wszystkim dzieciom oraz pracownikom przedszkola zdrowych i radych świąt Bożego Narodzenia. Obiecał, że powróci do nas za rok.