Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA nr 2 im. Ignacego Łukasiewicza w Brzesku


-->

SPEKTAKL ,,ZAGUBIONA OWIECZKA"

To był dzień pełen wrażeń. Najpierw bawiliśmy się na balu karnawałowym, a później odwiedzili nas aktorzy z Teatru Eden z Krakowa. Dzięki spektaklowi ,,Zagubiona owieczka", który nam przedstawili, dowiedzieliśmy się na czym polega praca pasterza, drwala i leśniczego. Spektakl pokazał dzieciom, że jeśli się zagubią, jak tytułowa owieczka, to w rolę dobrych i kochających pasterzy wcielają się ich rodzice i wychowawcy. Uczył ich także wytrwałości w dążeniu do celu, nawet jeśli nie jest on łatwy do osiągnięcia :)

 

www.sp2brzesko.pl © 2015

Design & Coding: Dawid Kokoszka

 

Publiczna Szkoła Podstawowa nr.2
im. Ignacego Łukasiewicza
ul. Królowiej Jadwigi 18, 32-800 Brzesko
tel.: (14) 686-35-20
(14) 686-35-30
e-mail: szkp2brzesko@onet.pl