SPEKTAKL ,,ZAGUBIONA OWIECZKA"

To był dzień pełen wrażeń. Najpierw bawiliśmy się na balu karnawałowym, a później odwiedzili nas aktorzy z Teatru Eden z Krakowa. Dzięki spektaklowi ,,Zagubiona owieczka", który nam przedstawili, dowiedzieliśmy się na czym polega praca pasterza, drwala i leśniczego. Spektakl pokazał dzieciom, że jeśli się zagubią, jak tytułowa owieczka, to w rolę dobrych i kochających pasterzy wcielają się ich rodzice i wychowawcy. Uczył ich także wytrwałości w dążeniu do celu, nawet jeśli nie jest on łatwy do osiągnięcia :)