Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA nr 2 im. Ignacego Łukasiewicza w Brzesku


-->

BAL KARNAWAŁOWY

W dniu dzisiejszym w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Przedszkole zamieniło się w magiczną krainę pełną wróżek, księżniczek, superbohaterów, strażaków, oraz innych postaci bajkowych. Przepięknie przebrane przedszkolaki miały okazję do wspólnego potańczenia, oraz pośpiewania znanych im piosenek. Dzieci z dumą prezentowały swoje wymyślne stroje, czerpiąc przy tym mnóstwo radości.

 

www.sp2brzesko.pl © 2015

Design & Coding: Dawid Kokoszka

 

Publiczna Szkoła Podstawowa nr.2
im. Ignacego Łukasiewicza
ul. Królowiej Jadwigi 18, 32-800 Brzesko
tel.: (14) 686-35-20
(14) 686-35-30
e-mail: szkp2brzesko@onet.pl