Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA nr 2 im. Ignacego Łukasiewicza w Brzesku


-->

I co dalej?

Terminy rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych

www.malopolska.edu.com.pl

 

Informacje dla 8klasistów:

Prezentacja MEN

Ścieżki kształcenia

Przeliczanie na punkty ocen oraz wyników egzaminu przeprowadzonego w ostatnim roku nauki w szkole podstawowej

Terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów do klas pierwszych publicznych szkół ponadpodstawowych dla absolwentów szkół podstawowych, tj. do czteroletniego liceum ogólnokształcącego, pięcioletniego technikum, trzyletniej branżowej szkoły I stopnia, na rok szkolny 2019/2020.

Wykaz zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych, organizowanych przez Małopolskiego Kuratora Oświaty lub inne podmioty działające na terenie szkoły, uwzględnianych w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym na rok szkolny 2019/2020 w województwie małopolskim, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej oraz określenie miejsc uznanych za wysokie w tych zawodach.

 

Informacje dla gimnazjalistów:

Prezentacja MEN

Ścieżki kształcenia

Przeliczanie na punkty ocen oraz wyników egzaminu przeprowadzonego w ostatnim roku nauki w gimnazjumj

Terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów do klas I publicznych szkół dla absolwentów dotychczasowego gimnazjum, tj.: dotychczasowego trzyletniego liceum ogólnokształcącego, dotychczasowego czteroletniego technikum i branżowej szkoły I stopnia na terenie województwa małopolskiego na rok szkolny 2019/2020

Wykaz zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych, organizowanych przez Małopolskiego Kuratora Oświaty lub inne podmioty działające na terenie szkoły, uwzględnianych w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym na rok szkolny 2019/2020 w województwie małopolskim, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia dotychczasowego gimnazjum oraz określenie miejsc uznanych za wysokie w tych zawodach.

Konkurs języka angielskiego - Your ENGLISH Challenge!

Ogłaszamy pierwszą edycję szkolnego konkursu z języka angielskiego dla uczniów klas 4 -6. Konkurs będzie składał się z części leksykalno – gramatycznej (słownictwo i gramatyka na poziomie klas 4-6) oraz części kulturowej (opartej na podstawie wybranych materiałów dotyczących kultury krajów anglojęzycznych) i będzie miał formę testu wyboru. Cały test będzie składał się z 50 pytań zamkniętych.

Czytaj więcej...

Szkolne rekolekcje

W dniach 02 – 04 marca 2016r. miały  miejsce szkolne rekolekcje. Nasze dzieci przygotowywały się do nich już wcześniej , przystępując do konkursu plastycznego ph. „Bilet do nieba”.  Wpłynęło 120 przepięknych prac. Można je było podziwiać na hallu głównym szkoły. Każdy z uczestników został doceniony i otrzymał nagrodę. Wręczenie upominków miało miejsce  w drugi dzień rekolekcji.

Czytaj więcej...

 

www.sp2brzesko.pl © 2015

Design & Coding: Dawid Kokoszka

 

Publiczna Szkoła Podstawowa nr.2
im. Ignacego Łukasiewicza
ul. Królowiej Jadwigi 18, 32-800 Brzesko
tel.: (14) 686-35-20
(14) 686-35-30
e-mail: szkp2brzesko@onet.pl