Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA nr 2 im. Ignacego Łukasiewicza w Brzesku


-->

BIAŁE SZALEŃSTWO

Zabawy na świeżym powietrzu to świetna rozrywka i doskonały sposób na zimową aktywność. Ponieważ zima tego roku płata nam figle - raz jest ciepło, a raz mroźno, korzystając ze sprzyjających warunków atmosferycznych wybraliśmy się na pobliską górkę. Było dużo śmiechu i fantastycznej zabawy :)

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

Z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek wszystkie przedszkolaki wzięły udział w bajkowym spotkaniu :) Były zabawy wymagające wykazania się znajomością treści bajek, tych znanych i mniej znanych, zagadki muzyczne, zabawy ruchowe oraz tańce hulańce :)

BIESIADA PATRIOTYCZNA

W ramach obchodów odzyskania przez Polskę niepodległości, 9 listopada odbyła się w naszym przedszkolu Biesiada Patriotyczna. Przedszkolny hol wypełniony był po brzegi dziećmi i ich rodzinami, stwarzając niepowtarzalną atmosferę, podsycaną biało-czerwonym, patriotycznym wystrojem. Wszyscy wspólnie odśpiewaliśmy cztery zwrotki Mazurka Dąbrowskiego oraz inne pieśni patriotyczne. Nie zabrakło również konkursów i zabaw integrujących wszystkich przybyłych gości, a także przekąsek z elementem barw narodowych.

 

www.sp2brzesko.pl © 2015

Design & Coding: Dawid Kokoszka

 

Publiczna Szkoła Podstawowa nr.2
im. Ignacego Łukasiewicza
ul. Królowiej Jadwigi 18, 32-800 Brzesko
tel.: (14) 686-35-20
(14) 686-35-30
e-mail: szkp2brzesko@onet.pl