W świecie teatru

W tygodniu o teatrze odwiedziła nas Pani Agata Podłęcka z członkami Grupy Teatralnej, którą prowadzi. Nasz gość opowiedział dzieciom o pracy aktora, pokazał ćwiczenia na dobrą dykcję i przedstawianie emocji. Dużo radości sprawiła przedszkolakom walizka Pani Agaty, w której kryło się mnóstwo rekwizytów. Dzieci mogły pobawić się pacynkami, kukiełkami, przymierzać maski zamieniając się w prawdziwych aktorów.

Witamy WIOSNĘ śpiewem

Długo oczekiwaną wiosnę całe przedszkole przywitało z wielką radością. Nasza grupa z tej okazji zaśpiewała piosenkę pt. „Wiosna w ogródku”. Prezentację swoich wokalnych talentów wzbogaciliśmy przygotowanymi strojami i rekwizytami.

Z Panią leśniczką odkrywamy tajemnice lasu

W styczniu odwiedziła nas Pani leśniczka, która opowiedziała dzieciom, na czym polega Jej praca. Przekazała również wiele cennych informacji na temat mieszkańców lasu, warunków ich życia i zwyczajów.