Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA nr 2 im. Ignacego Łukasiewicza w Brzesku


-->

Dzień Puzzli

Kiedy pogoda za oknem nie rozpieszcza, przedszkolaki znalazły inny sposób na ciekawe spędzenie wolnego czasu. Układanie puzzli to świetna zabawa, która posiada walory edukacyjne. Uczy wytrwałości w dążeniu do celu, rozwija logiczne myślenie. Układanie puzzli nie tylko uczy dzieci współpracy, ale i integruje grupę oraz służy lepszemu poznaniu koleżanek i kolegów.

Sadzimy rośliny

W marcu  przedszkolaki założyły hodowlę roślin. Zajęcia edukacyjne miały na celu poszerzanie wiadomości dzieci na temat niezbędnych warunków do rozwoju roślin. Kącik przyrodniczy jest dla dzieci doskonałym miejscem do prowadzenia częstych badań, eksperymentów i obserwacji. Dzięki bezpośredniej obserwacji dzieci mają możliwość, poznania cyklu rozwoju roślin. Uczymy też dzieci cierpliwość, sumienności, systematyczności, dokładności.

Dzień Kobiet

8 marca to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże jak i te małe. Wszyscy chłopcy składali więc życzenia swoim koleżankom oraz wychowawczyniom. Nie obyło się bez cukierków, drobnych upominków i kwiatów. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem, za który serdecznie dziękujemy rodzicom. Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez cały dzień, a każdy z chłopców zachowywał się jak prawdziwy gentleman.

 

www.sp2brzesko.pl © 2015

Design & Coding: Dawid Kokoszka

 

Publiczna Szkoła Podstawowa nr.2
im. Ignacego Łukasiewicza
ul. Królowiej Jadwigi 18, 32-800 Brzesko
tel.: (14) 686-35-20
(14) 686-35-30
e-mail: szkp2brzesko@onet.pl