Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA nr 2 im. Ignacego Łukasiewicza w Brzesku


Nauczyciele

Armatys Magdalena edukacja wczesnoszkolna
Baja Regina pedagog wspierający
Bantowska-Piech Natalia  
Baran Zbigniew religia
Bednarczyk-Fido Magdalena  w. f.
Białka Urszula zajęcia komputerowe
Biel Joanna  biologia, wdżr
Biernat Bogusław  biologia
Biernat Urszula wychowawca świetlicy
Bochenek Paulina edukacja wczesnoszkolna
Bocian Urszula  matematyka
Bogusz Kinga edukacja przedszkolna
Brzyk Klaudia  
Budnik Monika zaj. o char. terapeutycznym
Bukowicz Ewa edukacja wczesnoszkolna
Bułat Bernadeta  
Cebula Anna  
Cebula Maria edukacja wczesnoszkolna
Chrabąszcz Jerzy informatyka
Cieślik Anna  język polski
Czyżycka Martyna  
Derus Beata matematyka
Dobrzański Krzysztof wychowanie fizyczne
Dorosz Agnieszka  język angielski
Filip Małgorzata logopedia
Folmer Ewa edukacja wczesnoszkolna
Fuczek Bogumiła edukacja wczesnoszkolna
Gawenda Urszula edukacja wczesnoszkolna
Gibas Elżbieta wychowawca świetlicy
Gicala Beata język angielski w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej
Gnyla Magdalena pedagog wspierający
Góra Lidia edukacja wczesnoszkolna
Góra Rafał informatyka
Górczewska Barbara  historia
Górczewski Konrad  historia
Grabarz Edyta  matematyka, informatyka
Gromadzki Marcin wychowanie fizyczne
Grudzień Wioletta logopedia
Haber Iwona edukacja wczesnoszkolna
Habryło Grażyna  
Hamielec Renata  
Hebda Anna  
Jawor Piotr  
Jaworska Aleksandra matematyka
Kaczmarczyk Agnieszka  
Kania Katarzyna zaj. o char. terapeutycznym
Karaś Ewa język polski
Kasperska Jadwiga  
s. Kęska Elżbieta religia
Kieć Maria historia
Klebert Agnieszka  
Klimek Edyta edukacja przedszkolna
Klimek Marta  
Knaga Katarzyna  
Koczwara Agata  
Kołodziej Joanna  
Kołodziej Konrad wychowawca świetlicy
Korybska Dorota  
Kozub Seweryn wychowawca świetlicy
Krzemień Paweł język polski, informatyka
Krzysztof Iwona  
Krzywda Robert  
Kukla Jadwiga  
Kukułka Janusz  
Kural Urszula wychowanie fizyczne, rewalidacja ruchowa
Lambert Justyna pedagog wspierający
Lechowicz Katarzyna język angielski
Ligara Zuzanna  
Łanocha Anna pedagog wspierający
Łanocha Natalia edukacja wczesnoszkolna
Łupińska Toroń Ewa edukacja wczesnoszkolna
Mardoń Magdalena wychowanie fizyczne
Michoń Katarzyna  
Misina Anna wychowawca świetlicy
Mitera Magdalena  
Mleczko Daria edukacja przedszkolna
Mularz Elżbieta wychowawca świetlicy
Nita Renata logopedia
Nowicka Monika edukacja przedszkolna
Olchawska Magdalena wychowanie fizyczne
Osika Karolina  
Pabian Maria wychowawca świetlicy
Pawlina Alicja język angielski
Pięciak Agnieszka edukacja wczesnoszkolna
Pikulska-Babraj Małgorzata  
Piotrowska-Wróbel Joanna wychowawca świetlicy
Piotrowski Andrzej muzyka
Pleszczyńska Klaudia nauczanie początkowe
Płachta Magdalena język angielski
Podłęcka Agata język polski
Polkowska Anna język niemiecki
Pstrąg Dorota  
Pyrchla Tomasz  
Pytel Patrycja wychowawca świetlicy
Reczek Monika pedagog wspierający
Ropek Jolanta  
Rożkowicz Renata wychowanie fizyczne
Rudnik Małgorzata  
Rydz Sławomir wychowanie fizyczne
Sacha-Michałek Patrycja  
Sajdak Magdalena wychowawca świetlicy
Sakowicz Robert  
Samborska-Wandzioch Marta  
Sarlej Jolanta biblioteka
Serwatka Anna zaj. o char. terapeutycznym
Skoczek Renata  
Skowronek Beata  
Skóra Edyta edukacja przedszkolna
Smoleń Szczepan wychowanie fizyczne
Soból Paulina  
Sowa Magdalena język polski
Stańczykiewicz Kamil język angielski
Stanisz Barbara edukacja wczesnoszkolna
Stefek-Dobrzańska Małgorzata rewalidacja ruchowa
Stempak Edyta pedagog wspierający
Stolińska Maria matematyka
Stós-Bezkorowajna Marta  
Suchanek Andrzej zajęcia rewalidacyjne
Szefer-Mędrek Barbara wychowawca świetlicy
Szot Teresa edukacja wczesnoszkolna
Szyc Elżbieta matematyka, fizyka
Szydek Małgorzata  
Szymańska Bogumiła pedagog szkolny , zajęcia o char. terapeutycznym
Szyszka-Dziedzic Monika przyroda
Świątkowska Dorota  
Tarczoń Katarzyna  
Tokarczyk Karol  
Tryba Agnieszka  
Turlej Barbara pedagog wspierający
Urban Małgorzata zajęcia rewalidacyjne
Urban Mateusz wychowanie fizyczne
Urbańska Magdalena matematyka
Wadycki Marek  
ks. Werner Wojciech religia
Węgrzyn Agnieszka matematyka, pedagog wspierający , nauczanie indywidualne
Witek Aneta  
Witek Rafał  
Witowska-Motyka Elżbieta nauczanie początkowe
Wojtas Andżelika  
Wolańska-Sitarz Joanna  
Wolańska-Wąsik Dorota  
Wolsza Beata  
Wójciak Elżbieta chemia
Zachara Magdalena język polski
Zaczyńska Justyna wychowawca świetlicy
Zagrodzka Renata  
Zając Barbara edukacja wczesnoszkolna
Zawierucha Danuta przyroda
Zięba Magdalena edukacja przedszkolna
Zych-Witowska Dorota wychowawca świetlicy
Żurek Natalia edukacja przedszkolna

www.sp2brzesko.pl © 2015

Design & Coding: Dawid Kokoszka

 

Publiczna Szkoła Podstawowa nr.2
im. Ignacego Łukasiewicza
ul. Królowiej Jadwigi 18, 32-800 Brzesko
tel.: (14) 686-35-20
(14) 686-35-30
e-mail: szkp2brzesko@onet.pl