Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA nr 2 im. Ignacego Łukasiewicza w Brzesku


-->

Stały harmonogram dowozów młodzieży w roku szkolnym 2018/2019

W roku szkolnym 2018/2019 ulega zmianie organizacja dowozów uczniów. Wszyscy uczniowie z miejscowości Jasień, Poręba i Bucze będą dowożeni na godzinę 8:00. Do każdej miejscowości będzie jechał tylko jeden autobus. W związku z powyższym ulega zmianie harmonogram dowozów.

Czytaj więcej...

Serdecznie witamy gimnazjalistów

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2018/2019 zaczęła się od powitania uczniów trzecich klas gimnazjum. Rocznika wyjątkowego, gdyż jest on zarówno najstarszym rocznikiem, jak i jedynym uczęszczającym do szkoły tego typu. 

Czytaj więcej...

Minął kolejny rok szkolny. Pożegnanie absolwentów Publicznego Gimnazjum nr 2 im. J. Korczaka w Brzesku

22 czerwca 2018r. we wszystkich szkołach w Polsce rozbrzmiał ostatni dzwonek, zwiastujący nadejście wakacji. W naszej szkole uczniowie klas drugich i trzecich gimnazjum zebrali się o godzinie 8:00 na uroczystym apelu kończącym rok szkolny. Na początku uroczystości wprowadzono sztandar i zaśpiewano Hymn Polski, następnie głos zabrała pani dyrektor mgr Urszula Białka. Skierowała swoje słowa przede wszystkim do Absolwentów, którzy zakończyli etap edukacji w gimnazjum. Pani dyrektor życzyła im, aby wytrwale dążyli do wyznaczonych przez siebie celów i rozwijali swoje pasje oraz talenty. Do uczniów klas drugich skierowała gratulacje ukończenia kolejnego roku nauki i życzenia bezpiecznych wakacji. 

Czytaj więcej...

 

www.sp2brzesko.pl © 2015

Design & Coding: Dawid Kokoszka

 

Publiczna Szkoła Podstawowa nr.2
im. Ignacego Łukasiewicza
ul. Królowiej Jadwigi 18, 32-800 Brzesko
tel.: (14) 686-35-20
(14) 686-35-30
e-mail: szkp2brzesko@onet.pl