Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA nr 2 im. Ignacego Łukasiewicza w Brzesku


-->

„Bo świat to my” czyli XVII aukcja uczestników WTZ w Brzesku

29 maja 2019r. w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym odbyła się XVII aukcja prac uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Brzesku.

Corocznie samą licytację poprzedził spektakl artystyczny w wykonaniu warsztatowej grupy teatralnej o nazwie „Szał dzika”. Widzowie mieli możliwość obejrzenia pięknego, wzruszającego i zachwycającego przedstawienie pt. „Bo świat to my”. Po jego zakończeniu publiczność nagrodziła je owacjami na stojąco, a następnie goście zostali zaproszeni na aukcję. Licytacja prac zakończyła się sukcesem – piękne obrazy, wytwory ceramiczne, przedmioty użytkowe znalazły nowych właścicieli. Uczestnicy aukcji mogli także wspomóc działalność Warsztatu kupując prace w wolnej sprzedaży. Propozycje przygotowane przez twórców – artystów pracujących na co dzień z terapeutami cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Niepowtarzalność i piękno to cechy, które opisują każde z nich.
Serdecznie dziękujemy za zaproszenie na to wydarzenie.

29 maja 2019r. w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym odbyła się XVII aukcja prac uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Brzesku . Corocznie samą licytację poprzedził spektakl artystyczny w wykonaniu warsztatowej grupy teatralnej o nazwie „Szał dzika”. Widzowie mieli możliwość obejrzenia pięknego, wzruszającego i zachwycającego przedstawienie pt. „Bo świat to my”. Po jego zakończeniu publiczność nagrodziła je owacjami na stojąco, a następnie goście zostali zaproszeni na aukcję. Licytacja prac zakończyła się sukcesem – piękne obrazy, wytwory ceramiczne, przedmioty użytkowe znalazły nowych właścicieli. Uczestnicy aukcji mogli także wspomóc działalność Warsztatu kupując prace w wolnej sprzedaży. Propozycje przygotowane przez twórców – artystów pracujących na co dzień z terapeutami cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Niepowtarzalność i piękno to cechy, które opisują każde z nich.
Serdecznie dziękujemy za zaproszenie na to wydarzenie.

 

www.sp2brzesko.pl © 2015

Design & Coding: Dawid Kokoszka

 

Publiczna Szkoła Podstawowa nr.2
im. Ignacego Łukasiewicza
ul. Królowiej Jadwigi 18, 32-800 Brzesko
tel.: (14) 686-35-20
(14) 686-35-30
e-mail: szkp2brzesko@onet.pl