Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA nr 2 im. Ignacego Łukasiewicza w Brzesku


-->

Skotkania z historią

Po raz kolejny, dzięki uprzejmości Uniwersytetu Trzeciego Wieku, nasi uczniowie mieli okazję wysłuchać ciekawego wykładu pana Jerzego Wyczesanego- kustosza Muzeum Regionalnego w Brzesku, który przybliżył słuchaczom dzieje rodziny Piwnickich, dawnych właścicieli tzw. klucza brzeskiego. 

 

www.sp2brzesko.pl © 2015

Design & Coding: Dawid Kokoszka

 

Publiczna Szkoła Podstawowa nr.2
im. Ignacego Łukasiewicza
ul. Królowiej Jadwigi 18, 32-800 Brzesko
tel.: (14) 686-35-20
(14) 686-35-30
e-mail: szkp2brzesko@onet.pl