Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA nr 2 im. Ignacego Łukasiewicza w Brzesku


-->

Spotkanie Wigilijne Stowarzyszenia „Ostoja” i Warsztatu Terapii Zajęciowej w Brzesku

Na zaproszenie Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych, Opiekunów i Wolontariuszy „Ostoja” oraz Warsztatu Terapii Zajęciowej w Brzesku młodzież naszej szkoły wraz z opiekunem uczestniczyła w spotkaniu przy wigilijnym stole. Miało ono miejsce 18 grudnia w Auli Chrystusa Króla w Brzesku. 

Wśród podopiecznych WTZ, terapeutów na co dzień z nimi współpracujących, członków rodzin uczestników oraz licznie zaproszonych Przyjaciół Warsztatu zasiadających przy wspólnym stole można było poczuć piękno i wspaniałość nadchodzących świąt. Podopieczni przedstawili Jasełka, które pozwoliły przypomnieć historię narodzenia Pana. Były także okazją do wysłuchania pięknych utworów bożonarodzeniowych. Podczas spotkania obecni podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia. Ta tradycyjna już wigilia organizowania corocznie przez Stowarzyszenie „Ostoja” oraz WTZ jest okazją do spotkania, do uśmiechu i do rozmów, które przypominają jak ważna jest wspólnota i jedność. Ważne jest to, że możemy je tworzyć na naszym środowisku lokalnym.

 

www.sp2brzesko.pl © 2015

Design & Coding: Dawid Kokoszka

 

Publiczna Szkoła Podstawowa nr.2
im. Ignacego Łukasiewicza
ul. Królowiej Jadwigi 18, 32-800 Brzesko
tel.: (14) 686-35-20
(14) 686-35-30
e-mail: szkp2brzesko@onet.pl