Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA nr 2 im. Ignacego Łukasiewicza w Brzesku


-->

Odwiedziny w Warsztacie Terapii Zajęciowej

Uczniowie działający w Szkolnym Klubie Wolontariatu wraz z opiekunami odwiedzili Warsztat Terapii Zajęciowej w Brzesku. Podczas spotkania mieli okazję zwiedzić pracownie (m. in. ceramiczną, stolarską, plastyczną, krawiecką oraz rysunku na szkle i witrażu), w których na co dzień pracują podopieczni.

Wizyta w pracowni muzyczno – teatralnej stała się okazją do wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych, co doskonale wpisało się w świętowanie stulecia Niepodległej. W podziękowaniu za możliwość odwiedzenia placówki i miło spędzony czas przekazano uczestnikom warsztatu i terapeutom biało – czerwone kotyliony.

 

www.sp2brzesko.pl © 2015

Design & Coding: Dawid Kokoszka

 

Publiczna Szkoła Podstawowa nr.2
im. Ignacego Łukasiewicza
ul. Królowiej Jadwigi 18, 32-800 Brzesko
tel.: (14) 686-35-20
(14) 686-35-30
e-mail: szkp2brzesko@onet.pl