Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA nr 2 im. Ignacego Łukasiewicza w Brzesku


-->

MIKOŁAJ :)

5 grudnia odwiedził nasze przedszkole wyjątkowy gość - św. Mikołaj. Czekaliśmy na niego z niecierpliwością od samego rana. Wszyscy byli bardzo podekscytowani. W trakcie oczekiwań, na Świętego obejrzeliśmy przedstawienie pt. ,,Duch Świąt", które wprowadziło nas w magiczny, świąteczny nastrój.

ANDRZEJKI

W środę 29 listopada nasze przedszkole było pełne czarów i magii :) Mogliśmy poznać co czeka nas w przyszłości - bliskiej i tej trochę dalszej. Tradycyjnie zaczęliśmy jednak od tańców i wspólnej zabawy :)

URODZINY MARCHEWKI

W związku z tematyką tygodnia - zdrowym odżywianiem, postanowiliśmy wspólnie z grupą 3,4- latków urządzić urodziny bardzo zdrowego warzywa - MARCHEWKI. Urodziny odbyły się na Marchewkowym Polu ( tj. w naszej sali). Aby tam dotrzeć musieliśmy przemieszczać się różnymi środkami transportu m.in. samolotem i pociągiem. Na miejscu czekał na nas poczęstunek. Oczywiście nie obyło się również bez wspólnych zabaw i tańców :)


www.sp2brzesko.pl © 2015

Design & Coding: Dawid Kokoszka

 

Publiczna Szkoła Podstawowa nr.2
im. Ignacego Łukasiewicza
ul. Królowiej Jadwigi 18, 32-800 Brzesko
tel.: (14) 686-35-20
(14) 686-35-30
e-mail: szkp2brzesko@onet.pl