Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA nr 2 im. Ignacego Łukasiewicza w Brzesku


Literka A

Zaprzyjaźniliśmy się już między innymi z literą A. Pomógł się nam z nią oswoić ApArAt! Świetnie się bawiliśmy robiąc zdjęcia polaroidem.

Poszukiwania Pani Jesieni.

Wykorzystując piękną pogodę wybraliśmy się na spacer do parku Jordanowskiego w poszukiwaniu skarbów jesieni. Podczas wyprawy dzieci miały okazję poznać gatunki drzew występujące w najbliższej okolicy.  Każdemu udało się odnaleźć kasztany, które później obie drużyny wrzucały do obręczy z liści. Uśmiechy nie schodziły z buzi. Największą atrakcją okazała się wybuchowa tęcza.  Oby ciepło i kolory rozsiane przez Panią Jesień zostały z nami jak najdłużej...

Dzień Chłopaka – Przedszkolaka.

Dzień ten upłynął nam w miłej i radosnej atmosferze. Z racji święta, wszyscy chłopcy otrzymali słodki upominek. Dziewczynki złożyły solenizantom najlepsze życzenia i oznajmiły, że chłopcy muszą odnaleźć medale, które ukryły gdzieś w sali. 
Nasi Mali Mężczyźni szybko udowodnili, że zasługują na miano „Super Chłopaka”.


www.sp2brzesko.pl © 2015

Design & Coding: Dawid Kokoszka

 

Publiczna Szkoła Podstawowa nr.2
im. Ignacego Łukasiewicza
ul. Królowiej Jadwigi 18, 32-800 Brzesko
tel.: (14) 686-35-20
(14) 686-35-30
e-mail: szkp2brzesko@onet.pl