Literka A

Zaprzyjaźniliśmy się już między innymi z literą A. Pomógł się nam z nią oswoić ApArAt! Świetnie się bawiliśmy robiąc zdjęcia polaroidem.

Poszukiwania Pani Jesieni.

Wykorzystując piękną pogodę wybraliśmy się na spacer do parku Jordanowskiego w poszukiwaniu skarbów jesieni. Podczas wyprawy dzieci miały okazję poznać gatunki drzew występujące w najbliższej okolicy.  Każdemu udało się odnaleźć kasztany, które później obie drużyny wrzucały do obręczy z liści. Uśmiechy nie schodziły z buzi. Największą atrakcją okazała się wybuchowa tęcza.  Oby ciepło i kolory rozsiane przez Panią Jesień zostały z nami jak najdłużej...

Dzień Chłopaka – Przedszkolaka.

Dzień ten upłynął nam w miłej i radosnej atmosferze. Z racji święta, wszyscy chłopcy otrzymali słodki upominek. Dziewczynki złożyły solenizantom najlepsze życzenia i oznajmiły, że chłopcy muszą odnaleźć medale, które ukryły gdzieś w sali.
Nasi Mali Mężczyźni szybko udowodnili, że zasługują na miano „Super Chłopaka”.