DZIEŃ OTWARTY

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty Szkoły i Przedszkola w czwartek 12 kwietnia 2018 r. w godzinach 16.00-18.00.

Potwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola

Przypominamy, że do 11 kwietnia br. (środa) należy potwierdzić wolę zapisu dziecka do przedszkola na rok szkolny 2018/2019.

Poniżej można pobrać druk potwierdzenia woli zapisu dziecka do przedszkola. Druk dostępny jest również w sekretariacie szkoły. Potwierdzenie woli podpisują oboje rodzice/ opiekunowie dziecka.

Druk potwierdzenia woli zapisu dziecka do przedszkola

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE W PRZEDSZKOLU

Spotkanie organizacyjne z dyrekcją i nauczycielami odbędzie się 1. marca 2018 r. o godzinie 16.30 w stołówce szkolnej.
1. Spotkanie z dyrekcją szkoły – sprawy organizacyjno-informacyjne.
2. "Rodzic jako przywódca "stada" – szczęśliwego "stada"" poprowadzi Krystian Sroka - dyrektor PCE w Brzesku.
3. Spotkania z nauczycielami w salach.