Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA nr 2 im. Ignacego Łukasiewicza w Brzesku


-->

II Międzyszkolny Festiwal Świetlicowych Grup Teatralnych pt.: „Z rodziną przez życie” w PSP 2 w Brzesku

Już po raz drugi wychowawcy świetlicy szkolnej PSP nr 2 w Brzesku zorganizowali Międzyszkolny Festiwal Świetlicowych Grup Teatralnych pt.: „Z rodziną przez życie”. W jury tegorocznego festiwalu zasiedli:

Anna Zachara – Terapeuta Środowiskowego Domu Samopomocy w Brzesku, Ewelina Stępień – Instruktor Teatralno-Muzyczny Miejskiego Ośrodka Kultury w Brzesku, Krzysztof Bogusz – Przewodniczący Komisji Spraw Obywatelskich Porządku Publicznego i Sportu, Biuro Promocji i Organizacji Widowni Teatr Ludwika Solskiego w Tarnowie, Grzegorz Bach – Właściciel firmy BIURO-PARTNER w Brzesku, Krzysztof Bigaj – Kierownik Biura promocji Gminy Brzesko, Krzysztof Szydłowski – Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku.

I miejsce przyznano grupie teatralnej „Złote Świetliki” z PSP nr 2 w Brzesku 

II miejsce grupy teatralnej :Twister” z PSP nr 3 w Brzesku

III miejsce zajęła grupa „Niezapominajki” z PSP w Mokrzyskach.     

Dzięki sponsorom dzieci otrzymały atrakcyjne nagrody oraz słodki poczęstunek. Nowością tegorocznego festiwalu było przyznanie indywidualnych nagród dla wybijających się młodych aktorów. Gościem specjalnym festiwalu była grupa teatralna „STONOGA” z PSP nr 2, laureat 4 Konferencji Teatrów Dzieci i Młodzieży „Teatralne lustra” ze spektaklem pt. ”Ufolandia”. Festiwal cieszył się dużym uznaniem publiczności, wśród której nie zabrakło wychowanków Domu Samopomocy Społecznej w Brzesku, przedszkolaków z Publicznego Przedszkola nr 4 i 1 w Brzesku, rodziców, wychowawców i uczniów PSP nr 2 w Brzesku.

 

 

www.sp2brzesko.pl © 2015

Design & Coding: Dawid Kokoszka

 

Publiczna Szkoła Podstawowa nr.2
im. Ignacego Łukasiewicza
ul. Królowiej Jadwigi 18, 32-800 Brzesko
tel.: (14) 686-35-20
(14) 686-35-30
e-mail: szkp2brzesko@onet.pl