II Międzyszkolny Festiwal Świetlicowych Grup Teatralnych pt.: „Z rodziną przez życie” w PSP 2 w Brzesku

Już po raz drugi wychowawcy świetlicy szkolnej PSP nr 2 w Brzesku zorganizowali Międzyszkolny Festiwal Świetlicowych Grup Teatralnych pt.: „Z rodziną przez życie”. W jury tegorocznego festiwalu zasiedli:

Anna Zachara – Terapeuta Środowiskowego Domu Samopomocy w Brzesku, Ewelina Stępień – Instruktor Teatralno-Muzyczny Miejskiego Ośrodka Kultury w Brzesku, Krzysztof Bogusz – Przewodniczący Komisji Spraw Obywatelskich Porządku Publicznego i Sportu, Biuro Promocji i Organizacji Widowni Teatr Ludwika Solskiego w Tarnowie, Grzegorz Bach – Właściciel firmy BIURO-PARTNER w Brzesku, Krzysztof Bigaj – Kierownik Biura promocji Gminy Brzesko, Krzysztof Szydłowski – Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku.

I miejsce przyznano grupie teatralnej „Złote Świetliki” z PSP nr 2 w Brzesku

II miejsce grupy teatralnej :Twister” z PSP nr 3 w Brzesku

III miejsce zajęła grupa „Niezapominajki” z PSP w Mokrzyskach.

Dzięki sponsorom dzieci otrzymały atrakcyjne nagrody oraz słodki poczęstunek. Nowością tegorocznego festiwalu było przyznanie indywidualnych nagród dla wybijających się młodych aktorów. Gościem specjalnym festiwalu była grupa teatralna „STONOGA” z PSP nr 2, laureat 4 Konferencji Teatrów Dzieci i Młodzieży „Teatralne lustra” ze spektaklem pt. ”Ufolandia”. Festiwal cieszył się dużym uznaniem publiczności, wśród której nie zabrakło wychowanków Domu Samopomocy Społecznej w Brzesku, przedszkolaków z Publicznego Przedszkola nr 4 i 1 w Brzesku, rodziców, wychowawców i uczniów PSP nr 2 w Brzesku.